T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KİLİS / ELBEYLİ - ELBEYLİ ORTAOKULU

ELBEYLİ ORTAOKULU

Telefon
03487822024
Belgegeçer
0
WEB
http://kiliselbeyliortaokulu.meb.k12.tr
Adres
Hürriyet Mah.No11
Vizyon
Bilim ve teknolojinin farkında olan,değişime ve gelişime açık,öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden,değerlerini yaşayan ve yaşatan,hoşgörü sahibi,farklılıkları zenginlik kabul eden,en az bir dili çok iyi bilen,yüksek moral değere sahip,kendine güvenen,katılımcı,kendini sorgulayan etkili ve nitelikli,çağdaş,demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.Sadece bu kentin değil Türkiye´nin en başarılı okullarından biri olmaktır.
Misyon
Öğrencilerimizin;bilgili,becerikli,dürüst,sorumluluğunu bilen,araştıran,sorgulayan,paylaşan,çok ynlü ve tarafsız bakabilen,çevresiyle olumlu iletişim kurabilen,ortak bir genel kültürle,soruların farkında olabilen,ülkemizin kalkınmasına yardımcı olabilecek ilgi,istek ve yetenekleri doğrultusunda yüksek öğretime ve hayata iyi birşekilde hazırlanmış,anadilini doğru ve etkili konuşan,yazan,anlayan,Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen,vatanını ve milletini seven,insan haklarına saygılı ve duyarlı bireyler olmalarını sağlamaktır.
Başarılar
* Voleybol turnuvasında kızlar dalında Kilis il üçüncülüğü. * Yıldız Erkekler Masa Tenisi Kilis İl İkinciliği. * Atletizm Kros kategorisi takım halinde Kilis İl İkinciliği.
Öğretmen :17
Rehber Öğretmen :1
Öğrenci :303
Derslik :18
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :1
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :0
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Normal
Yemekhane :1
Kantin :1
Revir:0
Bahçe :1
Saatler
08:30-11:50 12:30-14:50
Isınma
Kalorifer
Bağlantı
Fatih Projesi Fiber İnternet
Yabancı Dil
İngilizce
Lojman
0 - Lojman yok
Ulaşım
İl merkezinden Öğretmenler için bir servis ve Memurlar için bir servis hareket etmektedir. Ayrıca İlçe merkezinden, Kilis il merkezine ve Gaziantep il merkezine saatte bir dolmuşlar hareket etmektedir.
Servis Bilgisi
Öğretmen servisi var.
Yerleşim Yeri
Hürriyet Mah.No:11
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
32 km
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır